Krabička na Arduino (MoleBox)

Krabička na Arduino UNO a senzor shield (krabička je použitelná také pro Arduino NANO v kombinaci se senzor shieldem, jak je vidět na obrázku). Krabička je současně kompatibilní se stavebnicí BITBEAM a hodí se třeba k různým měřením s Arduinem nebo ke stavbě výukových robotů (tato krabička je součástí robotické stavebnice m-BITBEAM). A co byl primární důvod k vytvoření této krabičky? Umožnit snadné variabilní upevnění Arduina a současně ho částečně zakrytovat a ochránit před nenechavými prstíky našich žáčků :-). Arduino tak můžeme dobře použít jak k samostaným fyzikálním měřením, tak k zabudování do nějaké robotické konstrukce.

K měření na ukázkách je použita naše multiplatformní aplikace MoleGraph. Tato krabička patří do série MoleBox. Více informací, včetně linků k zakoupení modulu čidla a dalších materiálů najdete na stránce věnované MoleBoxům.

e-Mole zpravodaj

Objednejte si zasílání novinek e-mailem! Váš e-mail bude použit pouze k zasílání informací o novinkách na našem webu. Odebírání e-mailového zpravodaje můžete kdykoli zrušit (váš email bude z naší databáze trvale odstraněn).