Alpy - okolí Dachsteinu

Další model z oblasti reliéfních modelů krajiny. Tentokráte se jedná o okolí naší nejbližší "skoro" třítisícovky, Dachsteinu. K dispozici jsou dva modely. Jeden je detailnější a soustřeďuje se na bližší okolí Dachsteinu. Druhý z modelů pak zabírá podstatně větší uzemí a zasahuje na východě až k Bad Mittendorf. Pro lepší zvýraznění výškových rozdílů je model 2x zvětšen v ose Z.

Model si můžete vytvořit pro libovolné území pomocí Terrain2STL (On-line STL Generator). Prostřednictvím rámečku, jehož rozměry upravujeme tahem myší, vyberete libovolné zájmové území, jehož rozloha je však omezená. Zhruba se dá říci, že maximální území, z kterého lze vygenerovat a zpracovat podklad pro 3D tisk, odpovídá našemu kraji. Pokud nastavíte uzemí větší, zmenšete úroveň detailů, jinak může soubor dosáhnout opravdu "gigantické" velikosti.

e-Mole zpravodaj

Objednejte si zasílání novinek e-mailem! Váš e-mail bude použit pouze k zasílání informací o novinkách na našem webu. Odebírání e-mailového zpravodaje můžete kdykoli zrušit (váš email bude z naší databáze trvale odstraněn).